• Cég neve

    TALI-IMMO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 400 - 2 600 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Németországi munkára alkalmazunk kőműves szakembereket. Szerkezetépítést végzünk, illetve előregyártó üzemben falpaneleket készítünk, ehhez szükséges jártasság , Valamint gépi vakolásban szerzett tapasztalat előny.

Elvárások

több éves szakmai tapasztalat, napi 10 óra munka, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

német nyelv minimális ismerete, több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,valamint saját gépkocsi és jogosítvány.

Amit kínálunk

kiemelt fizetés, stabil munkaadói háttér, ingyenes szállás, első kiutazás ingyenes,

Céginformáció

Cégünk 1998 óta dolgozik Németországban 30-50 fővel, biztos stabil háttérrel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet! Jelentkezni lehet az Egyszerű jelentkezés gombra kattintva. Önéletrajz küldése előnyt jelent.